ФОТОГРАФИЈЕ
22.05.2026
09:51:45
Република Српска - Бањалука - сјећање
БАЊАЛУКА, 22. МАЈА /СРНА/ - У Бањалуци је почело обиљежавање 34 године од смрти 12 бањалучких беба у тадашњем Клиничком центру, које су умрле због неразумијевања свјетских моћника који нису дозволили транспорт кисеоника.Код споменика 12 беба на Новом гробљу свештенство Епархије бањалучке служи парастос.
ФОТОГРАФИЈЕ
прије 5 сати
Израел - Република Српска
Израел - Република Српска
прије 5 сати
Република Српска - Добој - фолклор
Република Српска - Добој - фолклор
прије 7 сати
Република Српска - Мањача - спортска дисциплина
Република Српска - Мањача - спортска дисциплина
прије 8 сати
Република Српска - Пале - манифестација
Република Српска - Пале - манифестација
прије 8 сати
Република Српска - Приједор - друштво
Република Српска - Приједор - друштво
прије 9 сати
ФБиХ - Одбор за заштиту права Срба
ФБиХ - Одбор за заштиту права Срба