ВИДЕО ЗАПИСИ
25.03.2026
13:32:24
Република Српска - МУП - даривање крви - Јуришић - изјава
БАЊАЛУКА, 25. МАРТА /СРНА/ - Директор Завода за трансфузијску медицину Страхиња Јуришић прецизирао је да је у претходној години прикупљено више од 43.000 доза крви, од чега је обезбијеђено преко 90.000 компоненти, које су искориштене за потребе лијечења пацијената.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 12 сати
прије 12 сати
прије 12 сати
прије 12 сати
прије 19 сати