ВИДЕО ЗАПИСИ
05.06.2026
11:06:00
Република Српска - Источно Сарајево - здравство - Шеранић - изјава
ПАЛЕ, 5. ЈУНА /СРНА/ - У Дому здравља "Стана Томић" Пале данас је отворен Центар за континуирану едукацију медицинских сестара, у који је уложено 40.000 КМ, а савремено је опремљен за обуку медицинских сестара, теренске посјете и спровођење процедура које се свакодневно обављају у здравственој установи, изјавио је министар здравља и социјалне заштите Републике Српске Ален Шеранић.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 49 минута
прије 46 минута
прије 18 сати
прије 18 сати
прије 18 сати