ВИДЕО ЗАПИСИ
05.06.2026
11:12:17
Република Српска - Источно Сарајево - здравство - кадрови
ПАЛЕ, 5. ЈУНА /СРНА/ - У Дому здравља "Стана Томић" Пале данас је отворен Центар за континуирану едукацију медицинских сестара, у који је уложено 40.000 КМ.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 49 минута
прије 47 минута
прије 18 сати
прије 18 сати
прије 18 сати