ВИДЕО ЗАПИСИ
05.06.2026
13:12:11
Република Српска - Источно Сарајево - Болница "Србија " - Шешлија - изјава
ИСТОЧНО САРАЈЕВО, 5. ЈУНА /СРНА/ - Директор Болнице "Србија" Небојша Шешлија захвалио је министру Шеранићу и Влади Републике Српске за подршку у рјешавању проблема у радиолошкој служби.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 17 сати
прије 17 сати
прије 17 сати
прије 17 сати
прије 17 сати