ФОТОГРАФИЈЕ
22.05.2026
09:51:45
Република Српска - Бањалука - сјећање
БАЊАЛУКА, 22. МАЈА /СРНА/ - У Бањалуци је почело обиљежавање 34 године од смрти 12 бањалучких беба у тадашњем Клиничком центру, које су умрле због неразумијевања свјетских моћника који нису дозволили транспорт кисеоника.Код споменика 12 беба на Новом гробљу свештенство Епархије бањалучке служи парастос.
ФОТОГРАФИЈЕ
прије 17 минута
Република Српска - ФК "Слога" Горњи Подградци - јубилеј
Република Српска - ФК "Слога" Горњи Подградци - јубилеј
прије 1 сат
Република Српска - Бијељина - спорт
Република Српска - Бијељина - спорт
прије 2 сата
Србија - култура
Србија - култура
прије 2 сата
Република Српска - Трново - "Петровданске свечаности"
Република Српска - Трново - "Петровданске свечаности"
прије 2 сата
Република Српска - Рибник - "Конференција беба"
Република Српска - Рибник - "Конференција беба"
прије 4 сата
Република Српска - ДНС - реаговање
Република Српска - ДНС - реаговање