ФОТОГРАФИЈЕ
20.04.2023
15:20:39
Бијељина - Биљана Котур
БИЈЕЉИНА, 20. АПРИЛА /СРНА/ - Влада Републике Српске омогућила је да обољели од ријетких болести имају најсавременије терапије које су се већ за неколико мјесеци кориштења показале као револуционарне, изјавила је данас у Бијељини предсједник Савеза за ријетке болести Биљана Котур.
ФОТОГРАФИЈЕ
прије 1 сат
Србија - дипломатија - Ђурић
Србија - дипломатија - Ђурић
прије 57 минута
БиХ - Брчко - Влада
БиХ - Брчко - Влада
прије 34 минута
Република Српска - Русија - МУП
Република Српска - Русија - МУП
прије 30 минута
Република Српска - Козарска Дубица - начелник
Република Српска - Козарска Дубица - начелник
прије 45 минута
Република Српска - Бањалука - СНСД
Република Српска - Бањалука - СНСД
прије 48 минута
ФБиХ - Грачаница - Управа полиције
ФБиХ - Грачаница - Управа полиције