ФОТОГРАФИЈЕ
21.04.2023
10:55:48
Бањалука - М:тел - донација
БАЊАЛУКА, 21. АПРИЛА /СРНА/ - Представници компаније "М:тел" донирали су огрев повратници Мики Карановић из Малог Очијевог код Мартин Брода како би лакше пребродила хладније прољеће, а поклоњен јој је и радио-пријемник.
ФОТОГРАФИЈЕ
прије 10 минута
Република Српска - Источни Дрвар - МУП
Република Српска - Источни Дрвар - МУП
прије 33 минута
Република Српска - Источно Ново Сарајево - култура
Република Српска - Источно Ново Сарајево - култура
прије 1 сат
Република Српска - Мркоњић Град - традиција
Република Српска - Мркоњић Град - традиција
прије 1 сат
БиХ - Брчко - "Конференција беба"
БиХ - Брчко - "Конференција беба"
прије 1 сат
Република Српска - Шамац
Република Српска - Шамац
прије 2 сата
Србија - дипломатија - Ђурић
Србија - дипломатија - Ђурић