ФОТОГРАФИЈЕ
03.05.2023
15:34:38
Бањалука -Шулић, Туристичка организација - састанак
БАЊАЛУКА, 3. МАЈА /СРНА/ - Министар трговине и туризма Републике Српске Денис Шулић разговарао је са директором Туристичке организације /ТО/ Бања Лука Драганом Вуклиш и руководиоцем Одјељења за туризам, економску, информативну и промотивну дјелатност Сузаном Шалић о заједничким активностима на сузбијању сиве зоне у области пружања услуге „стан на дан“.
ФОТОГРАФИЈЕ
прије 1 сат
Република Српска - БОРС - свечани пријем
Република Српска - БОРС - свечани пријем
прије 14 минута
Република Српска - Добој - тенис
Република Српска - Добој - тенис
прије 15 минута
Република Српска - Мркоњић Град - манифестације
Република Српска - Мркоњић Град - манифестације
прије 56 минута
Република Српска - Источно Ново Сарајево - култура сјећања
Република Српска - Источно Ново Сарајево - култура сјећања
прије 2 сата
Република Српска - Добој - Дан града
Република Српска - Добој - Дан града
прије 2 сата
Република Српска - Источни Стари Град - култура
Република Српска - Источни Стари Град - култура