ФОТОГРАФИЈЕ
04.05.2023
17:14:11
Сребреница - Средњошколски центар - одржан час ученицима - Васић
СРЕБРЕНИЦА, 4. МАЈА /СРНА/ - Дугогодишњи шеф кардиологије на Институту за плућне болести у Београду Нада Васић данас је одржала час ученицима трећег разреда Медицинске школе у Средњошколском центру у Сребреници, у коме је она прије више од 40 година завршила гимназију.
ФОТОГРАФИЈЕ
прије 24 минута
Република Српска - Зворник - култура
Република Српска - Зворник - култура
прије 22 минута
Република Српска - Министарство правде
Република Српска - Министарство правде
прије 30 минута
Република Српска - Лопаре - "Принцип-фест"
Република Српска - Лопаре - "Принцип-фест"
прије 50 минута
Република Српска - Угљевик - "Видовданске свечаности"
Република Српска - Угљевик - "Видовданске свечаности"
прије 2 сата
Република Српска - Језеро - "Конференција беба"
Република Српска - Језеро - "Конференција беба"
прије 3 сата
Србија - Београд - скуп
Србија - Београд - скуп