ФОТОГРАФИЈЕ
27.02.2025
15:24:04
Република Српска - "М:тел"
БАЊАЛУКА, 27. ФЕБРУАРА /СРНА/ - У Хрватској је у току гашење три ге мреже, те је компанија "М:тел" позвала кориснике да на вријеме замијене СИМ картицу за нову четири ге, како би без потешкоћа користили услуге ове компаније док су у ромингу.
ФОТОГРАФИЈЕ
прије 1 сат
Русија - Република Српска - Чујченко, Селак
Русија - Република Српска - Чујченко, Селак
прије 35 минута
Република Српска - Модрича - начелник
Република Српска - Модрича - начелник
прије 19 минута
Република Српска - Србија - Уједињена Српска, СНС
Република Српска - Србија - Уједињена Српска, СНС
прије 6 минута
Република Српска - Савјет за развој
Република Српска - Савјет за развој
прије 11 минута
Република Српска - Додик
Република Српска - Додик
прије 23 минута
Република Српска - МУП
Република Српска - МУП