ФОТОГРАФИЈЕ
27.02.2025
16:43:10
Република Српска - Министарство енергетике и рударства
БАЊАЛУКА, 27. ФЕБРУАРА /СРНА/ - Министар енергетике и рударства Републике Српске Петар Ђокић, федерални министар индустрије, енергије и рударства Ведран Лакић и директор Управе за индиректно опорезивање /УИО/ БиХ Зоран Тегелтија констатовали су да би ослобађање рудника у оба ентитета од плаћања путарина на дизел-гориво, представљало уштеду у износу од око 20 милиона КМ за ову годину за рударска предузећа која су поднијела захтјев за то изузеће.
ФОТОГРАФИЈЕ
прије 1 сат
Република Српска - Србија - Уједињена Српска, СНС
Република Српска - Србија - Уједињена Српска, СНС
прије 1 сат
Република Српска - Савјет за развој
Република Српска - Савјет за развој
прије 1 сат
Република Српска - Додик
Република Српска - Додик
прије 1 сат
Република Српска - МУП
Република Српска - МУП
прије 27 минута
Република Српска - Влада, синдикати
Република Српска - Влада, синдикати
прије 27 минута
Република Српска - Сребреница/Братунац - Удружење "Лептир"
Република Српска - Сребреница/Братунац - Удружење "Лептир"