ФОТОГРАФИЈЕ

05.03.2025

Time12:28:59

Република Српска - Добој - Градска управа

ДОБОЈ, 5. МАРТА /СРНА/ - Градска управа Добој је од 2020. године уложила око 13 милиона КМ у директне мјере смањења емисије штетних гасова и подизања енергетске ефикасности у овој локалној заједници, изјавила је замјеник градоначелника Дијана Каленић.

ДОБОЈ, 5. МАРТА /СРНА/ - Градска управа Добој је од 2020. године уложила око 13 милиона КМ у директне мјере смањења емисије штетних гасова и подизања енергетске ефикасности у овој локалној заједници, изјавила је замјеник градоначелника Дијана Каленић.

ФОТОГРАФИЈЕ

Timeприје 10 сати

Русија - Санкт Петербург

Русија - Санкт Петербург

Русија - Санкт Петербург

Timeприје 11 сати

Република Српска - Ловачки савез

Република Српска - Ловачки савез

Република Српска - Ловачки савез

Timeприје 11 сати

Република Српска - Модрича - Дан општине

Република Српска - Модрича - Дан општине

Република Српска - Модрича - Дан општине

Timeприје 12 сати

Република Српска - Козарска Дубица - начелник

Република Српска - Козарска Дубица - начелник

Република Српска - Козарска Дубица - начелник

Timeприје 12 сати

Република Српска - Русија - МУП

Република Српска - Русија - МУП

Република Српска - Русија - МУП

Timeприје 13 сати

БиХ - Брчко - пројекат "Одисеја мира"

БиХ - Брчко - пројекат "Одисеја мира"

БиХ - Брчко - пројекат "Одисеја мира"

Погледај све

Copyright © 2023 Novinska agencija Republike Srpske - Srna. Sva prava zadržana. Sadržaj ovih stranica se ne smije prenositi bez dozvole i bez navođenja izvora.