ВИДЕО ЗАПИСИ
17.04.2026
17:19:47
Република Српска - Пале - култура - приказан документарни филм "Орлови Грмеча" - Шикарац - изјава
ПАЛЕ, 17. АПРИЛА/СРНА/ - Некадашњи командант јединице "Вукови са Вучијака" Миро Шикарац рекао је да је имао част да учествује у акцијама са јединицом "Орлови Грмеча" и посебно је истакао допринос Шушљика у одбрани Крајине, нагласивши да је тужно што територија коју је ова јединица бранила данас није у саставу Републике Српске.
ВИДЕО ЗАПИСИ
прије 1 сат
прије 1 сат
прије 1 сат
прије 1 сат
прије 1 сат